درباره ما

درمانگاه شبانه‌روزی تخصصی و فوق‌تخصصی خیریه صاحب کوثر که به نام درمانگاه خیریه قوامین از سال 1370 با نیت خیرخواهانه هیئت امناء با فضا و امکاناتی محدود در منطقه تهرانسر تأسیس گردیده، به لطف خداوند امروز به یکی از بزرگترین مؤسسات درمانی عام‌المنفعه ومؤثر در خدمت رسانی به مردم شریف منطقه غرب تهران مبدل شده است.

این درمانگاه در حال حاضر با کلیه بخش‌های تخصصی و فوق‌تخصصی، ازجمله کلینیک‌های طب‌کار، دندانپزشکی با 20 یونیت و کلینیک پوست و مو  و همچنین بخش‌های پاراکلینیکی از قبیل تصویربرداری شبانه‌روزی با سی‌تی‌اسکن  و MRI، آزمایشگاه پاتولوژی، فیزیوتراپی، پزشکی هسته‌ای و داروخانه شبانه‌روزی  به خدمت‌رسانی مشغول و روزانه به طور تقریبی پذیرای 3000 نفر از اهالی منطقه می‌باشد.

لازم به ذکر است، هیئت امناء در سال 1385 باتوجه به نیاز شدید منطقه و نبود امکانات بیمارستانی اقدام به طراحی و ساخت یک بیمارستان 250تختخوابی درجه یکA نموده است که در حال حاضر ساخت فاز اول آن تا مرحله تکمیل بناء و نصب تأسیسات درحال اتمام است و عملیات نازک کاری تا حدود 90% پیشرفت داشته است.

سرویس آمبولانس

سرویس های سلامتی

پزشکان واجد شرایط

رضایت 100% مشتری

گالری بیمارستان

    دیدگاه ما

    دیدگاه ما در خصوص اراده سرویس به بیماران محترم ابتدا کیفیت و تنوع خدمات به منظور تامین دسترسی آسان مردم به خدمات ارزان و باکیفیت است و این مهم ابتدای تاسیس درمانگاه خیریه صاحب کوثر تا کنون سر لوحه کارهای مدیران بوده است.

    ماموریت ما

    ماموریت ما گسترش و توسعه دامنـه خدمات درمانگاه خیریه صاحب کوثر است و در این راستا بیمارستان خیریه صاحب کوثر در حال ساخت میباشد ..